טיפולים אסתטייםהרמת פנים בחוטים

הרמת פנים בחוטים

מתיחת פנים בעזרת החדרת חוטים חדישים

חוטי Silhouette Soft האמריקאים הגיעו לישראל
ואתם מוזמנים להצטרף להצלחה!
בפעולה קצרה ופשוטה אפשר לטפל היום באזורים בעייתיים כמו הצוואר, קו הלסת, עצמות הלחיים והגבות בעזרת חוטים חדשניים עשויים Poly-l-lactic-acid הנותנים אפקט מיידי ומהווים את הטיפול היעיל ביותר הקיים היום ונמצאים בקדמת השימוש בעולם האסתטיקה הדרמטולוגית.
 

למה חדשני?

  • אפקט הרמה טבעי ומיידי
  • שימור הולך ומתגבר של אובדן הקולגן
  • עשוי מחומר נספג לחלוטין
  • 30 דקות טיפול בלבד ללא חתכים
  • אפקט הרמת הפנים בחוטים הוא ארוך טווח, של כשנתיים

הרמת פנים בחוטים – יתרונות

היתרון הבולט של השיטה הוא שניתן לעשות טיפול מקיף בפעם אחת. ניתן לטפל באותו זמן בכמה אזורים שונים בפנים ולמתוח את החוטים לכיוונים שונים על מנת ליצור את האפקט. להבדיל ממתיחות פנים רגילות, שבהן ניתן למתוח את הפנים כל פעם לכיוון אחד בלבד (מה שיוצר את העיוותים המפורסמים), במתיחת פנים בעזרת חוטים, כאמור, ניתן לשלוט על מידת הרמת העור, על כיוון המתיחה ועל גורמים נוספים אשר מעניקים לעור מראה טבעי יותר.
העובדה שהתהליך אינו חודרני או פולשני מהווה יתרון עצום על פני מתיחות אחרות. בעצם, התהליך אינו מצריך הרדמה מלאה, מכיוון שלא נעשה שום חתך או אקט פולשני עבור החדרת החוטים. לכן טיפול זה מתאים גם לאנשים אשר מבחינה רפואית לא כשירים לעבור הרדמה מלאה. בהתאמה, ההחלמה מטיפול זה אורכת יומיים – שלושה בלבד ואינה מלווה באשפוז.


למי זה מתאים?

הרמת פנים בחוטים מתאימה לגברים ונשים בני 30 ומעלה שברצונם לטפל בסימני ההזדקנות בפניהם ואינם מעוניינים בטיפול חודרני ופולשני, אך חפצים בתוצאות טבעיות. יחד עם זאת, בשל היותו בטוח, אין גיל מוקדם מדי לצורך ביצוע התהליך ויש המבצעים אותו בגיל צעיר יחסית כטיפול מניעתי עם הופעת הקמט הראשון. לאנשים עם קמטים "מתקדמים" יותר, הטיפול יהיה אפקטיבי לזמן קצר בלבד, ולכן להם יתאים טיפול עמוק יותר שמטפל בשורש הקמט ולא רק מותח ומרים את תאי העור.
 
ד"ר ברנר מבצע טיפולי הרמה ומתיחת פנים בעזרת חוטים. התהליך מתבצע ללא כאב ועם תוצאות מידיות ובטוחות.

לפרטים נוספים על אופי התהליך במרפאה, התקשרו למספר 08-6238357, ונשמח לענות על כל שאלותיכם!

טיפוליםאסתטיים

מילוי קמטים, עיצוב ועיבוי שפתיים
ללא ניתוח וללא כאב.

קרא עוד...
ניתוחיאף

חולמת על אף טבעי ואסתטי
.עשי זאת עם מומחה!

קרא עוד...
פגישתייעוץ

לתאום פגישה עם מומחה

קרא עוד...
אפיק פרסום בניית אתרים