טיפולים אסתטייםהזרקת בוטוקס בפנים


הבעת הפנים שלנו נתונה לא רק למצב הרוח והתחושה האישית, אלא גם מושפעת משינויים שמתרחשים כתוצאה מהגיל. עם השנים, קמטים ונפילה של עור הפנים גורמים לשינוי בהבעות הפנים, מה שעלול ליצור מראה עייף, תשוש, או כעוס. כדי לטפל בתופעה ניתן כיום לבצע טיפול חדשני ומוכר שנעשה ללא הרדמה, אינו פולשני ורמת הסיכון בו היא מינימלית. מדובר על הזרקת בוטוקס בפנים. שיטת הטיפול חדשנית מסייעת להעלים את קמטי ההבעה בחלק העליון של הפנים. 

הזרקת בוטוקס  

מהו הבוטוקס?

הבוטוקס הוא חומר מסוג של חלבון. שמו המלא הוא "בוטוליניום טוקסין", והוא מופק מחיידק שנקרא "Clostridium". משנות ה- 70 משמש הבוטוקס בעיקר לטשטוש קמטים שנוצרים בעיקר בשרירי ההבעה כמו הגבות, שורש האף והמצח. מעבר לשימוש הנפוץ שלו במסגרת טיפולים קוסמטיים הוא מספק מענה גם לבעיות נוירולוגיות שונות. פעולת החומר היא בעצם שיתוק זמני של שרירי הפנים שמביא לטשטוש ניכר של הקמטים ויוצר עור חלק ורענן. 
 

בוטוקס בפנים- איך זה מתבצע?

הזרקת בוטוקס בפנים מתבצעת על ידי רופא שמבצע טיפולים אסתטיים. אופי הקמטים, תנועת השרירים ומבנה הפנים הייחודי של כל מטופל ומטופל מכתיבים גם את האופן שבו יבצע הרופא את הפעולה. בחירת האזורים שבהם יבוצע הטיפול וקביעת המינון שיוזרק לפניו של המטופל מחייבים מחשבה קפדנית, ידע מקצועי וניסיון שבעטיים יצליח הרופא ליצור מראה סימטרי טבעי ומאוזן של הפנים. את ההזרקה מבצעים על ידי מחט דקיקה ומשך הטיפול הוא כעשר דקות. את התוצאות המרשימות ניתן לראות כבר כעבור מספר ימים.
 
 

מה חשוב לדעת?

אף על פי שמדובר על טיפול קצר, לא פולשני ושאינו כרוך בכאבים, ניתן ליהנות מהתוצאות לתקופה ארוכה של בין ארבעה לשישה חודשים. טיפול הזרקת בוטוקס מאושרים על ידי ה-FDA כטיפול קוסמטי שמשמש להחלקת קמטים באזור המצח, שורש האף והגבות. כמות החומר היא מזערית ואינה גורמת לסיכונים. לא נדרשת תקופת החלמה מהטיפולים ותופעות הלוואי שהם נדירות וקלות ייעלמו במהירות. תיתכן תחושת חוסר נוחות מסוימת לאחר הטיפול, אך מדובר בתחושה זמנית שעתידה לחלוף במהרה. 
עוד ייתכן שבעקבות הטיפול יחווה המטופל קושי להסתגל למצב החדש, דבר שיחלוף גם הוא בתוך כמה ימים כאשר הפנים יתייצבו והמטופל יתרגל למראה החדש והרענן.

מעוניינ/ת גם כן לשפר את מראה הפנים על ידי הזרקת בוטוקס ?
פנו עוד היום למרפאתו של ד"ר ברנר  08-6238358 ונשמח לעמוד לשירותכם!

טיפוליםאסתטיים

מילוי קמטים, עיצוב ועיבוי שפתיים
ללא ניתוח וללא כאב.

קרא עוד...
ניתוחיאף

חולמת על אף טבעי ואסתטי
.עשי זאת עם מומחה!

קרא עוד...
פגישתייעוץ

לתאום פגישה עם מומחה

קרא עוד...
אפיק פרסום בניית אתרים