מאמריםהשאלות הכי בוערות בנושא הזרקת בוטוקס והתשובות להן


מדובר אמנם בהליך נפוץ מאד, שהמידע עליו הוא רב, ובכל זאת, מי שמתכננת (או מתכנן) לעבור אותו, מוצאים את עצמם מחפשים תשובות לשאלות רבות, הקשורות אליו. הזרקת בוטוקס מתבצעת על ידי רופאים מומחים והיא מוצעת כיום בכל רחבי העולם, וכמובן גם במרפאות שונות בישראל. הנה כמה מהשאלות הבוערות בנושאי בוטוקס והתשובות להן: 

ש. מה זה בוטוקס וכיצד מבצעים את ההזרקה?
ת. בוטוקס הוא רעלן, המופק מחיידק הבוטולינום ומכאן גם שמו. מדובר בתרכובת של חלבונים מזוקקת, שהזרקתה במינונים נמוכים כמובן, נעשית באזורים שונים בפנים וישירות אל השריר. כל זאת, כדי להפחית את יכולת תנועתו, תוך חסימת התשדורת שאותה הוא מקבל מהעצם. באופן זה פעולת השריר נחלשת וכפועל יוצא ישנה הפחתה בהיווצרות הקמטים שבפנים. 

ש. האם הזריקה אפשרית לכל מקום?
ת. הזרקת בוטוקס אפשרית למספר אזורים: לאזור שבין הגבות, לאזור המצח וגם לאזור שסביב העיניים. מדובר באזורים הנפוצים ביותר כיום, שבהם גם הקמטים מאד בולטים. 

ש. האם ניתן להזריק בוטוקס בכל גיל?
ת. הזרקת הבוטוקס נעשית בהתאם למצב הקמטים בפנים, אך בפועל אפשרית בכל גיל. מומלץ כמובן להתחיל עם הטיפול מוקדם ככל שניתן, עוד בטרם נוצרים קמטים עמוקים ובולטים מאד. הבוטוקס הוא פתרון מצוין למי שמעוניינת בהפחתת הקמטים, אולם חשוב להבין שהוא לא יכול למנוע את היווצרותם. 

ש. האם כל אחד יכול לעבור הליך כזה?
ת. ההזרקה אסורה על מספר קהלים: על נשים בהריון, על אנשים הסובלים מבעיות בקרישת דם וגם על אנשים הסובלים מבעיות עצביות כלשהן.  במהלך הייעוץ ניתן לקבל אבחנה איזה הוא הטיפול המומלץ והנכון עבורכם. 

ש. האם מרגישים את הזריקה? האם ההליך כואב?
ת. ההזרקה עצמה נעשית ללא הרדמה . ישנם מטופלים החשים, במהלך ההליך, תחושת אי נוחות קלה מאד, אולם אין מדובר כאן בכאב בלתי נסבל, שכן ההזרקה עצמה נעשית באמצעות מחט קצרה ודקיקה. בכל מקרה, טרם התהליך עצמו, מתבצע אלחוש באמצעות משחה מיוחדת, אותה מורחים ישירות על המקום שאליו מתכננים להזיק את הבוטוקס. 
 
ש. האם אפשר לחזור לשגרה מיד לאחר הזריקה?
ת. ניתן לחזור לפעילות מלאה ולשגרה באופן מלא לאחר ההליך. 
זריקת בוטוקס רק אצל המומחים!
המרכז הרפואי מדיקה ברנר, שמנוהל על ידי ד"ר ברנר הלל, הנחשב לאחד המובילים בתחום, מעמיד לרשותכן ולרשותכם פתרונות בהתאמה מלאה והליכים אסתטיים, המתבצעים תחת השגחה מלאה. 
 

מחפשים כתובת מקצועית לעבור בה הזרקת בוטוקס?
צרו קשר עם המרפאה, בטלפון 08-6238353.

טיפוליםאסתטיים

מילוי קמטים, עיצוב ועיבוי שפתיים
ללא ניתוח וללא כאב.

קרא עוד...
ניתוחיאף

חולמת על אף טבעי ואסתטי
.עשי זאת עם מומחה!

קרא עוד...
פגישתייעוץ

לתאום פגישה עם מומחה

קרא עוד...
אפיק פרסום בניית אתרים