מאמריםמהי הרמת פנים בחוטים


לכולנו חשוב להיראות טוב. כולנו היינו רוצים להמשיך להיראות גם צעירים ומתוחים, עם עור זוהר וחלק, אולם לצערנו הטבע עושה את שלו והדבר איננו אפשרי. אולם, בזכות הפיתוחים הרבים בתחום הרפואה האסתטית והפתרונות המוצעים כיום למי שחשוב לו לשמור על מראה פנים צעיר ורענן יותר, אפשר למצוא פתרונות נהדרים, המתאימים הן לנשים והן לגברים. כזו היא הרמת פנים בחוט. 

  • כיצד זה מתבצע?
הרמת פנים באמצעות חוטים היא פתרון נהדר לכל מי שרוצה ליהנות מיתרונותיה הרבים של ההרמה אך מבלי לעבור ניתוח של מתיחת פנים, הנחשב הליך כירורגי לכל דבר. מטרתה העיקרית של ההרמה היא ליצור מראה צעיר יותר, חלק יותר וגם הרמוני יותר בין חלקי הפנים והיא נעשית על ידי רופאים מומחים בתחום. הרמה באמצעות חוטים מתאימה לעור פנים שכבר איננו אלסטי, כפי שהיה בעבר, ובאמצעות הליך של הידוק, מתיחה והרמה ניתן להחזיר לו את המראה המתוח יותר. 

הרמת פנים בחוטים נעשית תחת הרדמה מקומית בלבד ונמשכת כ – 30 דקות. במסגרתה מתמקדים בשלושה אזורים עיקריים: בצוואר, בגבות ובקו הלסת התחתונה. מכיוון שלכל שלושת האזורים האלה הליך אחר פחות רלוונטי, או איננו משיג את התוצאות הרצויות, מתאימה הרמת פנים בחוטים. בעזרת חוטים מיוחדים ,חוטי  Silhouette - Soft, ובפעולה מהירה ופשוטה, מבצעים הליך של הרמה המשיג תוצאות מיידות ואפקט נהדר של מתיחה. החוטים נספגים לחלוטין בעור והמתיחה נותרת לתקופה ארוכה של לפחות שנתיים. לפני ביצוע ההרמה משרטט הרופא המבצע את ההליך את מיקומם הרצוי של החוטים, כדי לקבל את האפקט הרצוי. בחלק מהנקודות יוכנסו החוטים ובחלק יוציאו אותם חזרה החוצה (כמעין תפירה והידוק היוצרים מראה מתוח יותר). 
  • למי זה מתאים ומה חשוב לדעת על זה?
הרמת פנים בחוטים היא הליך אסתטי המתאים לבני 40 ומעלה, אז ישנה ירידה משמעותית באלסטיות עור הפנים והמראה הנפול הופך לבולט הרבה יותר. לפני שפונים לבצע אותו, יש לעבור הליך של אבחון לצורך בחינת עור הפנים והצוואר, האזורים שבהם ישנה הצטברות של קמטים רבים או חוסר סימטריה. ככל שהעור אלסטי יותר, תוצאותיו של הניתוח תהיינה ניכרות הרבה יותר על עור הפנים. עור פנים שהוא נפול מאד וגם מרוקן מנפח, סביר שפחות ירוויח מההליך. בכל מקרה, במידה ומעוניינים ניתן לשלב גם הליכים נוספים לקבלת המראה הרצוי, כמו הזרקת בוטוקס ועוד. 
  • פנייה אל הטובים בתחומם – כדי ליהנות מהתוצאות הרצויות
רוצים ליהנות ממראה צעיר, רענן, מתוח ומורם יותר בעור הפנים? במרכז הרפואי מדיקה ברנר מציעים לכם הליך חדשני ויעיל מאד של הרמת פנים באמצעות חוטים, הליך המהווה חלופה מצוינת לניתוח הרמת פנים. המרכז, שמנוהל על ידי ד"ר ברנר הלל, מעמיד לרשות לקוחותיו סוגים שונים של טיפולים אסתטיים, המותאמים נקודתית לכל מטופל. 
 
מעוניינים בפרטים נוספים?
התקשרו אלינו, אל המרפאה, לטלפון 08-6238353.

טיפוליםאסתטיים

מילוי קמטים, עיצוב ועיבוי שפתיים
ללא ניתוח וללא כאב.

קרא עוד...
ניתוחיאף

חולמת על אף טבעי ואסתטי
.עשי זאת עם מומחה!

קרא עוד...
פגישתייעוץ

לתאום פגישה עם מומחה

קרא עוד...
אפיק פרסום בניית אתרים