מאמריםכל מה שחשוב לדעת לפני מילוי קמטים בחומצה היאלורונית


כיום האפשרויות למילוי קמטים הינן רבות ומגוונות, כך שניתן להתאים בצורה הטובה ביותר את דרך הטיפול למטופלת ולהפיק את התוצאות המבוקשות בעזרת שימוש בחומרים שונים. אחד החומרים הפופולריים ביותר כיום לביצוע מילוי קמטים הינו חומצה היאלורונית, אשר לשימוש בה יתרונות רבים. 


אז מה חשוב לדעת לפני הטיפול בחומצה היאלורונית?


•    מהי חומצה היאלורונית: חומצה היאלורונית הינה חומצה הנמצאת באופן טבעי באזורים שונים בגוף, אשר אחד מהם הנו עורנו, שם היא נמצאת בשכבת העור הקרויה דרמיס. חומצה זו הינה חומצה הסופחת מים רבים, והיא בעצם זו המקנה לעורנו את גמישותו ואת החיות שלו. כמות החומצה בעור יורדת בהדרגה עם השנים, וגורמת לפגיעה במראה העור הבאה לידי ביטוי בירידה בזוהר הפנים, הופעת קמטים, איבוד גמישות העור ועוד. 

•    כיצד מתבצע מילוי קמטים בחומצה היאלורונית: מילוי קמטים מתבצע על ידי הזרקת ג'ל העשוי כולו מחומצה זו לתוך העור על מנת למלא קמטוטים. בעזרת ג'ל זה ניתן לעצב את עור הפנים בקלות רבה, כך שניתן גם להדגיש בעזרתו את עצמות הלחיים, לעבות את השפתיים ועוד. 

•    תוצאות מילוי הקמטים: ביצוע מילוי קמטים בעזרת חומצה היאלורונית מחזיר את החיות בפנים ובעיקר את נפח הפנים, אשר מקנה לנו מראה צעיר יותר ומעלים את הקמטוטים הקטנים בעור וכן קמטים עמוקים יותר. כמו כן, החומצה יוצרת אפקט הרמה אשר מרים את קצוות השפתיים, מעלים את הקמטוטים שמעל השפתיים ויוצר מראה צעיר יותר של עור הפנים. התוצאה הסופית הינה טבעית ביותר, והחומצה ההיאלורונית משתלבת בעור בצורה טובה, כך שזמן קצר לאחר ביצוע הטיפול לא ניתן להבחין בכך שבוצעה התערבות רפואית. 

•    מתי נבצע מילוי קמטים בחומצה זו: החומצה ההיאלורונית משמשת בעיקר למילוי קמטים בהם ישנו אלמנט של חוסר נפח. בפנים נפוחות במיוחד החומצה עלולה ליצור מראה נפוח יתר על המידה, לא טבעי ולא מחמיא, ולכן היא אינה מתאימה לכל מקרה. כמו כן, החומצה אינה נועדה לטיפול במקרים של קמטים רבים ועמוקים, ופועלת היטב בעיקר על קמטוטים וחוסר נפח בפנים. 

•    עמידות התוצאה: מילוי קמטים בעזרת חומצה היאלורונית יכול להחזיק מעמד בין חצי שנה לשנה וחצי עד שישנו צורך בטיפול נוסף, כאשר זמן עמידות התוצאה משתנה בין אדם לאדם. וכן תלוי במצבו הקודם של המטופל, בחומרת הקמטים, בנטייתו הטבעית ובעוד גורמים שקשה להעריך מראש. 
 

מילוי קמטים בחומצה היאלורונית הנה אחת השיטות המוצלחות למילוי קמטים בפנים


מילוי קמטים בעזרת חומצה היאלורונית מאפשר לנו להחזיר לעור הפנים את חיותו וכן להעניק לו מראה זוהר וצעיר יותר, ללא שימוש בחומרים המסוכנים לגוף ותוך יצירת תוצאה טבעית ומחמיאה. 

טיפוליםאסתטיים

מילוי קמטים, עיצוב ועיבוי שפתיים
ללא ניתוח וללא כאב.

קרא עוד...
ניתוחיאף

חולמת על אף טבעי ואסתטי
.עשי זאת עם מומחה!

קרא עוד...
פגישתייעוץ

לתאום פגישה עם מומחה

קרא עוד...
אפיק פרסום בניית אתרים