מאמרים? מה זה מזותרפיה


אנשים רבים מעוניינים להתמודד עם בעיות עור ושומן שונות בגופם, אך אינם יודעים מה הוא האמצעי היעיל ביותר למטרה זו. במאמר הבא נציג אחד מן הטיפולים האפשריים לתופעה, והוא טיפול המזותרפיה.

המזותרפיה הינה טיפול רפואי קוסמטי, אשר בחלק מן המקרים משתמשים בו גם לצרכים רפואיים. טיפול זה מאפשר העלמת משקעי שומן שטחיים, החלקת העור ומתיחתו. טיפול זה אינו טיפול פולשני או טיפול המצריך הרדמה. מדובר במספר זריקות פשוטות, המבוצעות לאורך תקופה של מספר טיפולים, ומשקמות את מראה העור בהדרגתיות ויעילות. הזריקות הינן זריקות הומאופאתיות טבעיות, אשר עשויות מצמחים ומינרלים שונים, ומאפשרות פירוק של תאי השומן באופן שאינו מזיק לעור או לגוף המטופל. משום כך, הטיפול יכול להתבצע ללא שום סכנה רפואית ולסייע בחייהם של אנשים בכל הגילאים. במידת הצורך ובהתאם לרמת הרגישות לכאב של המטופל, ניתן לבצע את הטיפול בהרדמה מקומית. במאמר הבא נפרט מה הם השימושים השונים לטיפול המזותרפיה, לרבות העלמת צלקות אקנה וצלוליטיס. 


השימושים השונים לטיפול


•    העלמת קמטים: טיפול המזותרפיה מאפשר מתיחת קמטים והעלמתם. במהלך טיפול פנים להעלמת קמטים, מוזרקות זריקות מזותרפיה לפני האדם. זריקות אלו מעודדות ייצור של קולגן ואלסטין, אשר משקמים את מראה וחיוניות העור. כתוצאה מכך, הטיפול תורם למראה עור חלק וצעיר בקרב בני כל הגילאים.
•    העלמת שומן: טיפול מזותרפיה הינו אמצעי יעיל להמסת תאי שומן והחלקת האזורים הבעייתיים. בעת טיפול זה ניתן להעלים משקעי שומן שטחיים בגוף האדם. ניתן להעלים שומן באזור הירכיים, הבטן, הישבן והברכיים באמצעות טיפול הכולל מספר מפגשים. במהלך מפגשים אלו יוזרקו מספר זריקות, אשר יעלימו בהדרגה את מצבורי השומן באזור המטופל.
•    העלמת אקנה: באמצעות טיפול המזותרפיה ניתן להעלים אקנה וצלקות אקנה. החומר המוחדר לעור בתהליך הטיפול מאפשר החלקה של העור והיפטרות ממצבורי השומן שיוצרת האקנה. 
•    העלמת צילוליטיס: ניתן להשתמש בטיפול גם לשם העלמת צילוליטיס. הטיפול מאפשר תקיפה נקודתית ופירוק של מצבורי השומן של הצילוליטיס, והוא מחליק ומאחה רקמות אלו. הטיפול מאפשר קבלת מראה עור צעיר וחיוני גם בגילאים מאוחרים.
•    העלמת סימני מתיחה: טיפול המזותרפיה הינו אמצעי יעיל להעלמת סימני מתיחה, משום שהוא מאפשר מתיחה והחלקה של העור, תוך טשטוש פגמים חיצוניים ופנימיים בכל שכבות העור. 


 טיפול יעיל ובטיחותי


חלק מן הפציינטים העוברים את הטיפול חשים בשינוי מיידי כבר לאחר מספר מפגשים בודדים. למען יעילות הטיפול, יש לבצע סדרה של זריקות עד לקבלת המראה הרצוי. ניתן לעבור טיפול מזותרפיה על מנת להחליק קמטים, להעלים שומן וצלוליטיס, לטשטש צלקות אקנה ולהעלים סימני מתיחה. וודאו כי אתם עוברים את הטיפול בקליניקה המאושרת לדבר, וכי כל העובדים הינם בעלי ההסמכה הנדרשת לעבודה זו. 

 
במרפאתו של ד"ר ברנר מתבצעים טיפולי מזותרפיה לפנים באופן מקצועי וביחס אישי לכל הלקוחות.
התקשרו עוד היום 08-6238358 ונשמח לעמוד לשירותכם!

טיפוליםאסתטיים

מילוי קמטים, עיצוב ועיבוי שפתיים
ללא ניתוח וללא כאב.

קרא עוד...
ניתוחיאף

חולמת על אף טבעי ואסתטי
.עשי זאת עם מומחה!

קרא עוד...
פגישתייעוץ

לתאום פגישה עם מומחה

קרא עוד...
אפיק פרסום בניית אתרים