מאמריםסוגי טיפולים אסתטיים לפנים


כולנו רוצים להיראות צעירים ויפים יותר, ובשנים האחרונות זה קל יותר מתמיד: את השוק הציפו שלל טיפולים אסתטיים וקוסמטיים שנועדו להצעיר את עור הפנים, למלא קמטים, לעבות איברים מסוימים ועוד שלל מטרות. אבל השפע הזה עשוי לבלבל כי להיראות צעיר זה אפשרי, אבל איזו שיטה מבין השיטות היא המתאימה ביותר עבורכם? נפרט כאן לפניכם שניים מהטיפולים האסתטיים לפנים הנחשבים לפופולאריים ביותר: 


מילוי קמטים בעזרת חומצה היאלורונית

החומצה ההיאלורונית הינה חומצה הנמצאת בגוף האדם ותפקידה למלא את החללים שבין תאי העור, על ידי כך שהיא מעודדת יצירת סיבים אלסטיים מסוג אלסטין וקולגן אשר מסייעים בשמירה על נפח העור ועל הלחות בו, כאשר הנפח והלחות הם בעצם שני הפרמטרים אשר שומרים על העור מתוח, צעיר ובריא. בשנים האחרונות ניתן לבודד חומצה זו ולהזריקה באופן מלאכותי למילוי עור מקומט, בעיקר בפנים. כאשר החומרים מבוססי חומצה היאלורונית ברפואה האסתטית מיוצרים על ידי הנדסה גנטית בצורה שיהיו זהים כמה שיותר לחומר הטבעי המצוי דרך קבע בגוף. זהו מסוג הטיפולים האסתטיים לפנים שבהם ההליך הינו פשוט יחסית, נטול כאב, עמיד ובטיחותי, שכן כאמור החומצה מדמה חומר טבעי אשר נמצא כבר בגופנו.


הזרקת בוטוקס

עם הגיל, לא רק שמופיעים קמטים אלא גם עור הפנים נוטה לצנוח. לשם כך נוצרו טיפולים אסתטיים לפנים מסוג הזרקות בוטוקס. הליך זה נחשב ליחסית לא פולשני וברמת סיכון נמוכה במיוחד, והתוצאות מדברות בעד עצמן. הבוטוקס הוא חומר חלבוני אשר משתק באופן זמני את שרירי האיבר אליו הוא מוזרק, מה שמותח את העור ושומר עליו רענן ונטול קמטים. הפעולה מותאמת לכל מטופל לפי בקשתו ולפי האיבר שאליו הוא מעוניין להזריק. ההזרקה מתבצעת באמצעות מחט, ואת התוצאות ניתן לראות תוך ימים ספורים.
במרפאת "מדיקה ברנר", מתבצעים שני הטיפולים הללו על ידי ד"ר ברנר, אשר הוא מומחה ובעל ניסיון עשיר בתחום הטיפולים האסתטיים לפנים. הגישה ב"מדיקה ברנר" היא כי עור הפנים הוא כרטיס הביקור שלנו וכי יש להתייחס אליו בעדינות ובנעימות.

ליצירת קשר עם המרפאה יש להתקשר למספר 08-6238358 ונשמח להסביר לכם על הטיפולים האסתטיים לפנים שמתבצעים במרפאתנו.

טיפוליםאסתטיים

מילוי קמטים, עיצוב ועיבוי שפתיים
ללא ניתוח וללא כאב.

קרא עוד...
ניתוחיאף

חולמת על אף טבעי ואסתטי
.עשי זאת עם מומחה!

קרא עוד...
פגישתייעוץ

לתאום פגישה עם מומחה

קרא עוד...
אפיק פרסום בניית אתרים